ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΗ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ! Η ΕΡΤ EINA ΕΔΩ!!!

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΗ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ! Η ΕΡΤ EINA ΕΔΩ!!!
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΗ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ! Η ΕΡΤ ΕΊΝΑΙ ΕΔΩ!!!

Παρασκευή, 20 Ιουλίου 2012

Το ΠΟΙΝΟΛΟΓΙΟ της ΕΠΣΝΑ


ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ - ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ - ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
ΠΡΟΣ:  ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΔΥΝΑΜΕΩΣ ΜΑΣ
                                                                                     ΕΔΡΑ ΤΟΥΣ
                         Κύριε Πρόεδρε,
 Σας γνωρίζουμε τα υπόλοιπα ποινών σωματείων, παραγόντων – προπονητών από την προηγούμενη ποδοσφαιρική περίοδο 2011-2012, καθώς επίσης και την αρνητική βαθμολογία, που θα ξεκινήσουν τα νέα πρωταθλήματα σωματεία μας, τόσο στα ανδρικά όσο και στα παιδικά πρωταθλήματα.
 ΣΩΜΑΤΕΙΑ
 ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – αποκλεισμός από πρωτάθλημα έως 27-8-2012
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – 1 αγωνιστική αποκλεισμός έδρας
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – 4 αγωνιστικές αποκλεισμός έδρας
 ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ – ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
 ΛΥΤΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του σωματείου ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – 10 αγωνιστικές.
ΝΤΕΛΗΣ Ι. του σωματείου ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – 2 αγωνιστικές.
ΤΖΟΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του σωματείου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – 1 αγωνιστική.
ΚΑΡΤΣΑΚΛΗΣ Θ. του σωματείου ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – 1 αγωνιστική.
ΖΟΡΜΠΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του σωματείου ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – 2 αγωνιστικές.
ΠΟΛΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του σωματείου ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ – 2 αγωνιστικές.
 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΜΕ ΜΕΙΟΝ ΒΑΘΜΟΥΣ ΤΟ ΝΕΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
 Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                 ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                   -2...


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ                       -6
                                        ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ                                    -6
                                        ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ                         -2
                                        ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ                    -2
                                        ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ                -2
                                        ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ                         -2
                                        ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ                  -11
                                        ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ                                  -2
 Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                 ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                           -6
                                        ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ                                 -6
                                        ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                      -7
                                        ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ                    -14
                                        ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ                                     -4
 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ        ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                      -2
                                        ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                             -2
                                        ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                       -12
                                        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ                      -9
                                        ΑΚΑΡΝΑΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                         -2
                                        ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ                               -12
                                        ΑΜΡΒΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ                    -2
                                        ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ                         -9
 ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ  ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ                                -9
                                        ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                      -12
                                        ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                       -2
                                      
             Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                    Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
      ΠΑΝ. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ                              ΧΡ. ΠΕΤΤΑΣ