Γ΄ Κατηγορία Ε.Π.Σ.Ν. Αιτωλ/νίας
16-02-2013

Γήπεδο Θέρμου
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Θέρμου-ΠΑΟΚ Καλυβίων 2-2

Συναρπαστικό παιχνίδι, με τις δύο ομάδες να μοιράζονται από ένα ημίχρονο αφού η Αναγέννηση προηγήθηκε με 2-0 και στο δεύτερο μέρος ο ΠΑΟΚ κατάφερε να ισοφαρίσει με ισάριθμα γκολ. Οι ομάδες είχαν από δύο δοκάρια και από ένα πέναλτι...

Λίγο πριν το σφύριγμα της λήξης , υπήρξε σύραξη μεταξύ των παικτών και ο διαιτητής ύστερα από λίγο τελείωσε τον αγώνα.Οι φιλοξενούμενοι (ΠΑΟΚ)διαμαρτύρονται ότι η λήξη του αγώνα έγινε τουλάχιστον 5 λεπτά νωρίτερα της κανονικής διάρκειας.
Παράλληλα παράγοντες και οπαδοί των γηπεδούχων προπηλάκισαν τον διαιτητή της συνάντησης Μπεσίνη και τον έναν από τους βοηθούς του.Πραγματικά εκτυλίχθηκαν άσχημες εικόνες στο τέλος ενός αγώνα που η ροή του και η εναλλαγή του αποτελέσματος δεν προδίκαζε κάτι τέτοιο.